قلعه فناوران هیمن

قلعه فناوران هیمن

شرکت سهامی خاص - وضعیت:

قلعه فناوران هیمن

ایده محوری:
این شرکت در حوزه برنامه نویسی فعالیت دارد که محصول شرکت شامل دو نرم افزار می باشد
پشتیبان گیری از بانک اطلاعاتی SQL SERVER ،درایو ها و ماشین مجازی ESXI
این نرم افزار از بانک های اطلاعاتی و ماشین های مجازی و فولدرهای موجود در سرورها پشتیبان تهیه نموده و بعد از فشرده سازی و شکستن به بخش های کوچکتر آنها را طبق تعریف مدیر سیستم به مکانهای ذخیره سازی اطلاعات از طریق FTP یا SFTP انتقال می دهد.
جمع آوری هوشمند اطلاعات سخت افزار و نرم افزار کاربران
این نرم افزار قادر به شناسایی تمامی اطلاعات سخت افزار شامل مشخصات قطعات داخل کیس-پرینتر-اسکنر-مانیتور و همچنین مشخصات نرم افزارها و رویدادهای فلش مموری می باشد.
این محصول قادر به کنترل صحت و سلامت هارددیسک کاربران و همچنین تشخیص تایپ رم و اسکن تجهیزات متصل به شبکه سازمان و همچنین اتخاذ تصمیم دقیق توسط مدیر فناوری اطلاعات در خصوص خرید و تعویض سیستم ها و قطعات می باشد.
 
درباره کسب و کار:
نرم افزار هوشمند جمع آوری اطلاعات سخت افزار و نرم افزار
نرم افزار هوشمند جمع آوری اطلاعات سخت افزار و نرم افزار سیستم کاربران در شبکه یک ابزار قدرتمند و پیشرفته برای مدیریت بهینه وضعیت سخت افزار در سازمان می باشد که قادر است دقیق ترین اطلاعات موجود در مورد سخت افزارهای سیستم را به شما ارائه دهد.
این نرم افزار دارای کنسول تحت وب بوده که مدیران فناوری اطلاعات را قادر می سازد تا علاوه بر اینکه یک آمار دقیق و کامل از وضعیت سخت افزار و نرم افزار سازمان خود داشته، همچنین متوجه تغییرات سخت افزاری در سیستم کاربران خواهد بود..
قابلیت های کلیدی نرم افزار، سی پی یو، مادربرد، مانیتور، رم(DDR,...,DDR5)، هارد دیسک، کارت شبکه، ویندوز، سی دی / دی وی دی، کارت گرافیک، آنتی ویروس، اسکنر، پرینتر، تفکیک واحدها بر اساس IP، اتصال سیستم به کاربر، اسقاط سیستم، لیست ای پی های تکراری، گزارش تغییر سخت افزار، گزارش نصب نرم افزار فیلتر شده، اسکن IP، اسکن Port، گزارش اتصال حافظه های جانبی، ثبت تمامی اطلاعات توسط نرم افزار، حجم کم نرم افزار، کنسول تحت وب با کاربری راحت، ثبت قراردادهای واحد فناوری و دستورالعمل ها، ثبت لیست شرکت های طرف قرارد
 
تاریخ ثبت: 1394/07/09 / اداره ثبت شرکت های رشت / شماره ثبت: 19382

امیر موسی پور

رئیس هیات مدیره

مدیر عامل: سعید موسی پور دارای مدرک کارشناسی ارشد نرم افزار
تخصص: برنامه نویسی ، BI ، بانک اطلاعاتی Sql Server
سابقه فعالیت : 10 سال
 
رئیس هیات مدیره: امیر موسی پور دارای مدرک کارشناسی ارشد نرم افزار
تخصص: برنامه نویسیC#,ASP.net,Jquery,Css,HTML,Javascript,Nodejs,Flutter ,Dart,API, ،بانک اطلاعاتی Sql Server
سابقه فعالیت:19 سال
اطلاعات تماس
http://castleco.ir/
09118297437
33663355
Info@castleco.ir
میدان دکتر حشمت، پارک علم و فناوری رشت
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به پارک علم و فناوری گیلان می باشد.
Powered by DorsaPortal