انتخاب دو شرکت فناور مستقر در پارک علم و فناوری گیلان، به عنوان فناور برتر

جلسه کارگروه انتخاب فناور و واحد فناور برتر استان گیلان با حضور اعضای منتخب کارگروه


شامل: نماینده دانشگاه فنی و حرفه ای ، نماینده مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی ، نماینده مرکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی ، نماینده مرکز رشد دانشگاه گیلان ، نماینده دانشگاه علوم پزشکی گیلان ، نماینده دانشگاه علمی و کاربردی در ساعت 8 صبح روزهای شنبه 22 آبانماه و یکشنبه مورخ 23 آبانماه در پارک علم و فناوری گیلان تشکیل و پرونده متقاضیان شامل 8 نفر در بخش فناور برتر و 14 شرکت خصوصی در بخش واحد فناور برتر بررسی و مطابق شیوه نامه ابلاغی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری امتیازات هریک محاسبه گردید.

در این جلسه دکتر علی باستی رییس کارگروه انتخاب فناور و واحد فناور برتر استان گیلان طی پیامی ضمن آرزوی موفقیت تمامی فناوران و شرکت های فناور از اعضای کارگروه انتخاب فناور برتر استان گیلان تشکر و قدردانی کرد.

وی در این پیام گفت: انتخاب فناور برتر و شرکت فناور برتر برتر یک نماد برای اهمیت فناوری در اقتصاد دانش بنیان است که بیانگر نقش موثر یک فناور در ارتباط با صنعت و جامعه است و فناوری باید در مسیر حل مشکلات و چالش های کشور باشد. و از اعضای کارگروه خواست دقت و سرعت را در روند انجام ارزیابی ها مدنظر داشته باشند.

در ادامه دکتر ملک پور دبیر کارگروه انتخاب فناور و واحد فناور برتر استان گیلان توضیحاتی در خصوص ارزیابی و امتیازدهی ارائه کرد و مطالبی را درباره آیین نامه روند ارزیابی و امتیازدهی بیان کرد

در این نشست داوری خانم مهندس پورمرادی مدیر مرکز رشد پارک علم و فناوری گیلان نیز با حضور در این جلسه در فرآیند داوری همکاری نمود و همچنین خانم مهندس میرزنده‌دل مدیر تجاری سازی و سرمایه گذاری، نیز در خصوص مشکلات و چالش های ارزیابی و امتیاز شیوه نامه در فرایند داوری توضیحاتی ارائه نمود.

در پایان بر اساس امتیاز کسب شده؛ فناور برتر و واحد فناور برتر به شرح زیر پیشنهاد شدند:

آقایان محمد زمانی/ابراهیم عارفی لیسار با عنوان طرح "ریشه کش دندان" به عنوان فناور برتر

شرکت دفتر طراحی سامانه های قوای محرکه فرزانگان با عنوان طرح " موتور مینی توربوجت " با مدیریت حسین پورفرزانه به عنوان واحد فناور برتر

 
 
 
 
 
 

تاریخ:
1400/08/29
تعداد بازدید:
126
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به پارک علم و فناوری گیلان می باشد.
Powered by DorsaPortal