وبینار نقش پارک های علم و فناوری در اکوسیستم کارآفرینی کشور

به مناسبت هفته جهانی کارآفرینی

انجمن مراکز مشاوره و خدمات کارآفرینی استان و پارک علم و فناوری گیلان با همکاری کانون کارآفرینان استان گیلان برگزار کرد

کارآفرینی یکی از عوامل مهم برای رسیدن به یک اقتصاد پایدار است و تاثیر بسزایی در توانمندسازی منابع انسانی دارد.

کارآفرینی به معنای خلاقیت در کار و ایجاد فرصت‌های جدید اقتصادی است. از این رو جامعه‌ای که در مسیر کارآفرینی حرکت می‌کند جامعه ای درحال توسعه است. توسعه کارافرینی، رشد اقتصادی را افزایش داده و اثرات مثبتی در بهبود وضعیت رفاهی مردم، کاهش فقر، افزایش اشتغال در جامعه به وجود می‌آورد. گسترش روحیه کارآفرینی در سطح اجتماع و تربیت و حمایت از کارآفرینان از سوی دیگر به عنوان عوامل اصلی در توسعه رشد اقتصادی دارد.

از این رو به مناسبت هفته جهانی کارآفرینی و در روز "کارآفرینی و فناوری های نوین" انجمن مراکز مشاوره و خدمات کارآفرینی استان و پارک علم و فناوری گیلان با همکاری کانون کارآفرینان استان گیلان وبیناری با عنوان "نقش پارک‌های علم و فناوری در اکوسیستم کارآفرینی کشور" برگزار شد.

این وبینار که توسط انجمن مراکز مشاوره و خدمات کارآفرینی استان و با همکاری سازمان تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان و به میزبانی پارک علم وفناوری گیلان در روز کارآفرینی برگزار شد.

در این وبینار علاوه بر دکتر علی باستی رئیس پارک علم و فناوری گیلان که در خصوص اکوسیستم های نوآوری مطالب خود را ارائه نمود چهار سخنران نیز مطالب خود ا ارائه نمودند.

آقایان مهندس علیزاده مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان، دکتر ملک‌پور معاون فناوری پارک علم و فناوری گیلان، دکتر نصرتی معاون اشتغال و کارآفرینی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان گیلان به عنوان سخنرانان این وبینار مطالب خود را ارائه نمودند.

 
 
 
 
 
 
 

تاریخ:
1400/08/19
تعداد بازدید:
171
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به پارک علم و فناوری گیلان می باشد.
Powered by DorsaPortal