با دانشگاه فنی و حرفه ای گیلان.

تفاهم نامه همکاری علمی، پژوهشی و فناوری

تفاهم نامه همکاری علمی، پژوهشی و فناوری مابین پارک علم و فناری گیلان و دانشگاه فنی و حرفه ای گیلان.

 
 

این تفاهم نامه در راستای بهره مندی هسته ها و واحدهای فناور و شرکتهای دانش بنیان، از فضاهای فیزیکی دانشگاه فنی و حرفه ای استان گیلان است که به منظور راه اندازی خط تولید و تجاری سازی محصولات شرکت های فناورY بین این دو سازمان منعقد شد.

این تفاهم‌نامه با حضور دکتر رسول شمشادی رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای گیلان و دکتر علی باستی رئیس پارک علم و فناوری گیلان به امضا رسید.

این تفاهم‌نامه که دارای 7 ماده است در راستای تقویت و توسعه همکاری‌های فی مابین با هدف دسترسی و بکارگیری دانش فنی و فناوری روزآمد در اجرای طرح‌های پژوهشی، مطالعاتی، توسعه‌ای، کاربردی، مشاوره‌ای و آموزشی در موضوعات مرتبط با نیازهای پارک علم و فناوری گیلان و دانشگاه فنی و حرفه ای گیلان منعقد شده است.

در این تفاهم نامه موضوعاتی مانند همکاری به منظور تجاری سازی محصولات فناورانه طراحی و تولید شده مورد نیاز دانشگاه فنی و حرفه ای استان گیلان توسط شرکت‏های دانش‏بنیان و فناور؛ ایجاد زمینه‌های مناسب جهت بهره‌گیری از توانمندی‌ها و خدمات از قبیل تحقیقات پژوهشی و همچنین انجام پروژه‏های پژوهشی کاربردی و رفع نیازهای فناورانه دانشگاه فنی و حرفه ای استان گیلان و واحدهای تابعه آن، آمده است.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

تاریخ:
1400/04/21
تعداد بازدید:
157
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به پارک علم و فناوری گیلان می باشد.
Powered by DorsaPortal