برگزاری کمیسیون دائمی هیات امنای پارک علم و فناوری گیلان

کمیسیون دائمی پارک علم و فناوری گیلان با حضور اعضای کمیسیون دائمی این پارک، به صورت حضوری و ویدئو کنفرانس برگزار شد.

 
 

این کمیسیون دائمی با حضور دکتر کشمیری به عنوان رئیس کمسیون، خانم دکتر مهرجو نماینده سازمان برنامه و بودجه، دکتر عبدالرضا واعضی دبیر کمیسون دائمی هیات امنای منطقه یک فناوری و دکتر علی باستی رئیس پارک علم و فناوری گیلان برگزار شد.

در این جلسه که با حضور اعضای حقیقی و حقوقی این کمیسیون برگزار شد، بررسی گزارش عملکردی پارک، بررسی بودجه و سایر موارد مرتبط مورد پس از بحث و تبادل نظر و مصوب گردید.

در این نشست تصمیمات حوزه‌های عملکردی عمرانی، حمایتی و زیرساخت‌های توسعه ای پارک علم وفناوری گیلان مطرح و مورد بررسی قرار گرفت.

در ادامه این نشست در خصوص منابع انسانی و تعیین تکلیف برخی از مسائل مطروحه در دستور جلسه بحث و تبادل نظر شد و نتیجه مورد رای اعضا قرار گرفت. همچنین گزارش عملکرد پارک علم و فناوری گیلان در سه ماهه ابتدای امسال ارائه شد.

دیگر اعضای کمسیون دائمی هیات امنای پارک علم و فناوری گیلان نیز حضور داشتند. دکتر روزبهان مدیر سازمان منطقه آزاد تجاری صنعتی انزلی ، دکتر محمدی رئیس سازمان برنامه و بودجه گیلان، فرزام صفت معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری گیلان، دکتر دلق‌پوش رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت، دکتر میرحسینی معاون پژوهشی و فناوری دانشگلاه گیلان، دکتر نقی‌پور معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی از اعضای این کمیسیون دائمی هستند.

لازم به ذکر است کمیسیون دائمی پارک علم و فناوری گیلان، سالانه حداقل دو جلسه برگزار می شود و در خصوص مهمترین موضوعات پارک‌ از جمله برنامه‌ها و بودجه آن‌ها تصمیم گیری می‌شود.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

تاریخ:
1400/04/19
تعداد بازدید:
114
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به پارک علم و فناوری گیلان می باشد.
Powered by DorsaPortal