دکتر باستی در اولین نشست تخصصی هم اندیشی شتاب‌دهنده‌ها استان گیلان

پارک علم و فناوری گیلان آمادگی همکاری با شتاب دهنده های بومی را دارد

اولین نشست تخصصی هم اندیشی شتاب‌دهنده‌ها استان گیلان با حضور رئیس پارک علم و فناوری گیلان و مدیرکل کار تعاون و رفاه اجتماعی استان گیلان برگزار شد.

 
 

این نشست با هدف معرفی شتابدهنده ها و مجموعه فعالیت های آنها در استان و ایجاد فضای کسب‌وکار به ویژه کسب‌وکارهای نوین با حضور دکتر باستی رئیس پارک علم و فناوری گیلان و مهندس علیزاده مدیرکل کار تعاون و رفاه اجتماعی استان گیلان برگزار شد.

دکتر باستی ضمن ابراز خرسندی از برپایی و شروع به کار این نشست تخصصی گفت: شتاب دهنده‌ها نقش بسیار مهمی در توسعه زیست‌بوم کارآفرینی استان دارند. و پارک علم و فناوری گیلان آمادگی همکاری با شتاب دهنده‌های بومی در راستای توانمندسازی هر چه بهتر این اکوسیستم اعلام می‌کند کردند.

رئیس پارک علم و فناوری گیلان ادامه داد: پارک علم و فناوری گیلان در راستای توسعه زیست بوم کارآفرینی و نوآوری از شتاب دهنده های بومی حمایت خواهد کرد، حمایت های قانونی ، کمک به ایجاد شبکه‌ی تعاملی، بسترسازی فضای کسب و کار از جمله‌ی این حمایت ها خواهد بود.

در ادامه مهندس علیزاده مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان گیلان گفت: اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان بعنوان سازمانی که متولی تایید شتاب‌دهنده‌ها در استان می باشد؛ حمایت خود را بصورت امکان استفاده از فضاهای قابل استفاده موجود شهرستان‌های برای توسعه شتابدهنده در اختیار قرار خواهد داد.

مهندس علیزاده ادامه داد: بسترسازی رشد شتاب دهندها نقش مهمی در ایجاد کسب و کارهای نوین بازی می کند که البته این بستر سازی باید در سطح جامعه اطلاع رسانی شود تا حمایت از شتاب دهندها به گوش همه مردم استان برسد که البته استفاده از ظرفیت رسانه های محلی و استانی را باید در اولویت کار امسال قرار داد.

لازم بذکر است در ابتدا این نشست، مهندس مومنی مدیر انجمن صنفی مراکز مشاوره و خدمات کارآفرینی گیلان و نماینده شرکت های پارک علم و فناوری، ضمن معرفی ظرفیت‌های موجود انجمن و شتاب دهنده‌های گیلان، اهمیت هم افزایی دانش و انتقال تجربیات را از اولویت‌های مهم این نشست دانست.

در پایان مدیران شتابدهنده ها، مجموعه فعالیت های خود را معرفی نمودند.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

تاریخ:
1400/03/17
تعداد بازدید:
64
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به پارک علم و فناوری گیلان می باشد.
Powered by DorsaPortal