دیگران را دعوت کنید
رویداد کاروان سرمایه‌گذاری 100استارت آپ به استان گیلان رسید
برگزارکننده

شروع دوره
1399/09/03
پایان دوره
1399/11/24
موضوع رویداد

درباره رویداد

رویدادها


به گزارش روابط‌ عمومی 100‌استارتاپ، کاروان سرمایه‌گذاری این مجموعه در هفته‌‌ی ششم خود به استان گیلان سفر خواهد‌ کرد، در این رویداد که به صورت مجازی برگزار می‌شود، تیم‌های استارتاپی استان گیلان توسط داوران و سرمایه گذاران کشوری بررسی خواهند‌ شد.

کاروان سرمایه‌گذاری 100 استارتاپ هر هفته به یک استان سفر می‌کند تا با تمرکز براستارتاپ‌های هر استان‌ بتواند بیش از پیش به پیشرفت اکوسیستم کارآفرینی و استارتاپی کشور کمک نماید؛ در هفته‌های پیشین این کاروان، تاکنون 11 تیم از استان‌های فارس، خراسان‌رضوی، خوزستان، قزوین و تهران برای سرمایه‌گذاری انتخاب شده‌اند.

گفتنی است این رویداد توسط 100استارتاپ و با همکاری پارک علم و فناوری گیلان، صندوق پژوهش و فناوری غیر دولتی گیلان برگزار می‌شود، همچنین در این رویداد نماینده شتاب‌دهنده‌ها و سرمایه‌گذاران ملی از جمله 100استارتاپ، خانه نوآوری، صندوق سرمایه‌گذاری اجوتک و صندوق سرمایه‌گذاری شناسا نیز حضور دارند تا بتوانند به صورت مشترک بر روی استارتاپ‌ها سرمایه‌گذاری نمایند.

این رویداد پنج شنبه 15/08/1399 برگزار خواهد شد و تیم‌های استارتاپی استان گیلان تا روز دوشنبه 12/07/1399 مهلت دارند تا طرح‌های خود را از طریق سایت http://www.100startups.ir ثبت و ارسال کنند.

«100 استارت‌آپ» برنامه پیوسته سرمایه‌گذاری و شتابدهی غیرمتمرکز است که هر سال روی 100 استارتاپ مرحله‌ی بذری تا 20 میلیارد تومان سرمایه‌گذاری می‌کند. این نهاد با همکاری شبکه‌ای از راهبران نام‌آشنای زیست‌بوم کارآفرینی، شتابدهنده‌های همکار و نهادهای خصوصی و دولتی تلاش می‌کند فرایند شتاب‌گیری این استارتاپ‌ها را پیگیری و تسهیل کند. «100 استارت‌آپ» تلاش می‌کند علاوه بر کمک به تازگی و پویایی زیست‌بوم کارآفرینی نوآورانه، فرصت‌های بهتری برای استارتاپ‌هایی با راه‌حل‌های فناورانه و محصول‌محور فراهم کند. امید داریم با اجرای پیوسته این فرایند، شیوه‌های نوآورانه و بلندنظرانه راه‌اندازی کسب‌وکار عمومی شود و در تمامی اصناف گسترش یابد.

لازم به ذکر است، اگر بنا هر دلیلی تیم‌های استارتاپی این استان نتوانند در رویداد سرمایه گذاری استان خود شرکت کنند؛ می‌توانند خود را برای رویداد‌های کشوری که ابتدای هر ماه برگزار می‌شود آماده نمایند.

آدرس:

تلفن هماهنگی:

تصاویر رویدادهای پیشین
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به پارک علم و فناوری گیلان می باشد.
Powered by DorsaPortal