۱۳۹۹/۴/۱۸
ورود کاربران English
تولید مواد ضد عفونی کننده و ماسک بهداشتی توسط واحدهای فناور مستقر در مرکز رشد آستانه اشرفیه استان گیلان
تولید مواد ضد عفونی کننده و ماسک بهداشتی توسط واحدهای فناور مستقر در مرکز رشد آستانه اشرفیه استان گیلان
مرکز رشد آستانه اشرفیه با توان موجود در واحد ها و هسته های فناور خود اقدام به تولید مواد ضد عفونی کننده و ماسک بهداشتی نموده است ...
 
 

شیوع بیماری های واگیردار و خطرات ناشی از آن در سطح جامع بصورت یک اپیدمی میتواند خسارات جبران ناپذیری را بر بدنه کشور وارد نماید ، وظیفه هر فردی است تا با انجام کارهای درست و با مدیریت دقیق از سد این بحران عبور نماید . در حال حاضر کشور با بحران ویروس کرونا مواجه است و این وظیفه ما می باشد با بهره گیری از توان خود در برابر این بیماری برای بهمود آحاد جامع اقدامات لازم را انجام دهیم .

 

مرکز رشد آستانه اشرفیه با توان موجود در واحد ها و هسته های فناور خود اقدام به تولید مواد ضد عفونی کننده و ماسک بهداشتی نموده است در این راستا هسته فناور آقای باقریان با هماهنگی حلال احمر شهرستان اقدام به تولید ماسک های بهداشتی نموده است تا در اختیار بیمارستان ها و مراکز درمانی که به شدت با کمبود مواجه هستند قرار گیرد .

 

همچنین شرکت آستان کیمیای گیل از واحدهای مستقر در مرکز رشد جهت تولید مواد ضد عفونی کننده با مجوز شبکه بهداشت و اداره صنعت و معدن شهرستان اقدامات اولیه را به انجام رسانده است امید است با همیاری و مساعدت مسولین این امر نیز به سرانجام رسد .

 

 

 
         
تاریخ: 1398/12/24
تعداد بازدید: 245
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به پارك علم و فناوري گيلان ميباشد.
Powered by DorsaPortal