۱۳۹۸/۷/۲۴
ورود کاربران English
از دانایی تا دارایی در شهرستان رودسر
از دانایی تا دارایی در شهرستان رودسر
با همکاری فرماندار رودسر، برگزاری اردوی یک روزه فناوری-کارآفرینی شهرستان رودسر ...
 

این اردوی یک روزه با هدف توانمندسازی و زمینه سازی رشد و شکوفایی ظرفیت های دانشجویان، دانش آموختگان و صاحبان کسب و کار بومی مجموعه رویدادهای از دانایی تا دارایی در شهرستان رودسر برگزار شد.

 

اردوی فناوری کارآفرینی به مدت یک روز در تاریخ 19 اسفند 97 در کتابخانه عمومی شهید جاوید محمدیان رحیم آباد برگزار شد. در این اردوی یک روزه شرکت کنندگان رویداد با تکیه بر آموخته های خود در 4 کارگاه قبلی و در قالب 12 ساعت کار فشرده، ضمن طرح ایده و تشکیل تیم با راهنمایی اساتید حرفه‌ای و کارشناسان متخصص پارک علم و فناوری گیلان، مدل کسب و کار خود را تدوین نمودند.

 

 ایده های برتر و منتخب این اردوی کارآفرینی پس از تایید در شورای فناوری پارک علم و فناوری گیلان از امکان استقرار در پارک علم و فناوری شهرستان رودسر بهره مند و از مزایای آن برخوردار خواهند شد.

 

مجموعه کارگاه های از دانایی تا دارایی با همکاری فرمانداری و اداره کتابخانه های عمومی شهرستان رودسر و با پذیرش حدود 200 نفر در قالب 4 کارگاه 4 ساعته در حوزه های ایده‌پردازی، خلاقیت و اعتبارسنجی ایده در تاریخ 24 بهمن 97 و کارگاه های تیم سازی و بوم مدل کسب و کار نیز در تاریخ 8 اسفند 97 برگزار شد.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
تاریخ: 1397/12/22
تعداد بازدید: 1966
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به پارك علم و فناوري گيلان ميباشد.
Powered by DorsaPortal