۱۳۹۸/۴/۲۵
ورود کاربران English
شیوه نامه تخصیص یارانه به قراردادهای منعقده تا سقف 2500 میلیون ریال در نمایشگاه هفته پژوهش امسال
شیوه نامه تخصیص یارانه به قراردادهای منعقده تا سقف 2500 میلیون ریال در نمایشگاه هفته پژوهش امسال
دفتر سیاست گذاری و برنامه ریزی امور فناوری در نظر دارد از فروش طرح ها و محصولات فناورانه و سرمایه گذاری در این حوزه در قالب یارانه تجاری سازی حمایت نماید.

دفتر سیاست گذاری و برنامه ریزی امور فناوری در نظر دارد از فروش طرح ها و محصولات فناورانه و سرمایه گذاری در این حوزه در قالب یارانه تجاری سازی فناوری حمایت نماید.

 

قائم مقام معاون پژوهش و فناوری در امور فناوری و مدیرکل دفتر سیاست گذاری و برنامه ریزی امور فناوری طی نامه‌ای اعلام کرد که در نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری و فن بازار امسال، این دفتر در نظر دارد از فروش طرح ها و محصولات فناورانه و سرمایه گذاری در این حوزه در قالب یارانه تجاری سازی فناوری؛ حمایت نماید.

به همین منظور از بین طرح ها و محصولات فناورانه و نوآورانه که در ایام نمایشگاه هفته پژوهش و فناوری و فن بازار قرارداد فروش و یا سرمایه گذاری آنها به صورت رسمی منعقد شده و بر اساس شاخص های مروبط به عنوان قرارداد برتر انتخاب شوند در صدی از قرارداد منعقده تا سقف 2500 میلیون ریال حمایت خواهد شد.

 

دانشگاه ها، مراکز پژوهشی، پارک های علم و فناوری و مراکز رشد کشور که دارای طرح ها و محصولات فناورانه با قابلیت بالای فروش و یا جذب سرمایه گذار بوده و متقاضی استفاده از این حمایت هستند می توانند خلاصه مشخصات طرح یا محصول ، مشتریان و سرمایه گذاران را به دبیرخانه گروه تجاری سازی و کارآفرینی واقع در دفتر سیاست گذاری و برنامه‌ریزی امور فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ارسال نمایند.

 

لازم بذکر می باشد که اطلاعات طرح ها می بایستی حتما در سامانه www.IranTechHub.ir جهت بررسی میزان TRL و انجام مراحل بعدی، ثبت نماید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره این دفتر در تهران 82233470 تماس حاصل فرمایید.

 

متن شیوه نامه تخصیص یارانه تجاری سازی فناوری(WORD)

متن شیوه نامه تخصیص یارانه تجاری سازی فناوری(PDF)

 

 
 
تاریخ: 1397/09/07
تعداد بازدید: 60
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به پارك علم و فناوري گيلان ميباشد.
Powered by DorsaPortal