۱۳۹۸/۴/۲۵
ورود کاربران English
کارگاه امکان سنجی ورود شرکت‌های فناور و دانش بنیان به بازار کشورهای همسایه در پارک علم و فناوری گیلان
کارگاه امکان سنجی ورود شرکت‌های فناور و دانش بنیان به بازار کشورهای همسایه در پارک علم و فناوری گیلان
این کارگاه در امروز روز دوشنبه 14 آبانماه در سالن اجتماعات پارک علم و فناوری گیلان با موضوع امکان سنجی ورود شرکت‌های فناور و دانش بنیان به بازار کشورهای همسایه و حاشیه خلیج فارس برگزارشد.

این کارگاه روز دوشنبه 14 آبانماه در سالن اجتماعات پارک علم و فناوری گیلان با موضوع امکان سنجی ورود شرکت‌های فناور و دانش بنیان به بازار کشورهای همسایه  و حاشیه خلیج فارس با تکید بر کشورهای عمان، ترکیه و قطر برگزارشد.

 

در ابتدای این کارگاه خانم مهندس میرزنده‌دل، مدیریت واحد مدیریت بازاریابی و اطلاعات پارک علم و فناوری گیلان ضمن خیر مقدم به مدعوین و مهمانان در خصوص چگونگی برپایی این کارگاه گفت: باتوجه به اینکه اصلی‌ترین بخش در حوزه تجاری سازی محصولات فناور، بخش بازاریابی و فروش محصولات است. دوره‌های مختلف و کارگاه‌های تخصصی در این‌باره برگزار شده که این کارگاه نیز در همین راستا و با رویکرد صارات محصولات است.

ایشان افزود: با توجه به درخواست مدیران برخی از شرکت‌های فناور در خصوص آشنایی با نحوه صادرات محصولات اقدام به برپایی این کارگاه نموده و از حضور آقای حمید علی‌بیکی نماینده محترم انجمن جهانی سرمایه گذاران نیک اندیش ایران بهره‌مند خواهیم شد.

 

در ادامه آقای دکتر ملک‌پور معاون فناوری و نوآوری پارک علم و فناوری گیلان ضمن تشکر از حضور مدعوین به معرفی سخنران و مدرس این دوره پرداخت و اضافه کرد: آقای حمید علی‌بیکی به عنوان مشاور صندوق پژوهش و فناوری پارک علم و فناوری پارک یزد و نماینده ایران در مجمع WBAF هستند که به عنوان مشاور توسعه بازار و سرمایه گذاری در کشورهای همسایه خلیج فارس جهت آموزش و مشاوره‌ در پارک علم و فناوری گیلان حضور دارند.

 

آقای حمید علیبیکی در این دوره از کارگاه در حوزه امکان سنجی ورود شرکت های فناور و دانش بنیان به بازار کشورهای همسایه موضوعاتی را مطرح نمود. و درباره ظرفیت‌ها و امکانات، شرایط و قوانین صادرات به کشورهای عمان، قطر و ترکیه مطالبی را ارائه نمود که مورد توجه حاضرین قرار گرفت.

 

ایشان در بعد از ظهر  نیز به مدت سه ساعت بصورت رایگان به عنوان مشاور در حوزه صادرات به مدیران شرکت‌های فناور مستقر در پارک به سوالات ایشان پاسخ داد.

 

 این کارگاه بصورت رایگان و با حمایت پارک علم و فناوری گیلان برای شرکت ها و واحدهای فناور برگزار شد.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
تاریخ: 1397/08/14
تعداد بازدید: 121
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به پارك علم و فناوري گيلان ميباشد.
Powered by DorsaPortal