۱۳۹۸/۷/۱
ورود کاربران English
عنوان صفحه
نمایشگاه مدیریت سبز
نمایشگاه مدیریت سبز
نمایشگاه مدیریت سبز
 
 
 

اطلاعیه

قابل توجه شرکتهای فناور مستقر در پارک علم و فناوری گیلان

 

سومین نمایشگاه دستاوردهای اجرایی دانشگاه ها،موسسات آموزشی و پژوهشی و پارکهای علم و فناوری در حوزه مدیریت سبز در تاریخ 23-20 مهرماه 98 در تهران برگزار میگردد. این نمایشگاه در حوزه مدیریت مصرف آب و حامل های انرژی می باشد.

علاقه مندان جهت حضور در این نمایشگاه می توانند حداکثر تا 2 شهریور ماه 98 درخواست خود را بصورت کتبی به شماره 33461531-013 فاکس و ارسال نمایند.

 

مدیریت بازاریابی پارک علم و فناوری گیلان

 
 
 
 

 

معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم تشریح کرد

جزئیات برگزاری نمایشگاه دستاوردهای اجرایی دانشگاه‌ها در حوزه مدیریت سبز

 

معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم گفت: سومین نمایشگاه "دستاوردهای اجرایی دانشگاه‌ها، مؤسسات آموزشی و پژوهشی و پارک‌های علم و فناوری در حوزه مدیریت سبز" با هدف صرفه‌جویی در هزینه‌ها در مراکز آموزشی و علمی 20 تا 23 مهر ماه برگزار می شود.

 

به گزارش ایسنا، دکتر نظرپور با اعلام این خبر گفت: سومین نمایشگاه "دستاوردهای اجرایی دانشگاه‌ها، مؤسسات آموزشی و پژوهشی و پارک‌های علم و فناوری در حوزه مدیریت سبز"با هدف ارائه دستاوردهای اجرایی دانشگاه‌ها، مؤسسات آموزشی و پژوهشی و پارک‌های علم و فناوری در حوزه "مدیریت سبز" و با همکاری سازمان برنامه و بودجه کشور به مدت چهار روز برگزار خواهد شد.

 

وی در ادامه تصریح کرد: به دلیل اهمیت مدیریت مصرف آب و حامل‌های انرژی و لزوم توجه به قانون اصلاح الگوی مصرف، در نمایشگاه امسال سعی بر این خواهد بود میزان صرفه‌جویی‌ها به صورت کمی ارائه و تعدادی از پروژه‌های برتر و شاخص اجرا شده در دانشگاه‌ها در حوزه‌های مختلف مدیریت سبز در قالب عکس، ماکت و بنر در غرفه‌های مربوطه به نمایش گذاشته شود.

 

معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم افزود: این نمایشگاه به منظور نمایش دستاوردهای مدیریت سبز در دانشگاه‌ها، مراکز پژوهشی و پارک‌های علم و فناوری، تبادل تجربیات دانشگاه‌های مختلف در زمینه اقدامات اجرایی مدیریت سبز، یادآوری اهمیت توجه به پروژه‌های مدیریت سبز و نشان دادن ضرورت افزایش سرمایه‌گذاری در این زمینه برپا می‌گردد.

 

وی اظهار امیدواری کرد: با توجه به اقدامات ارزنده دانشگاه‌ها در اجرای طرح‌ها و پروژه‌های متعدد مدیریت سبز که متناسب با مشکلات و معضلات زیست محیطی کشور از جمله آلودگی هوا، فرسایش خاک، مصرف بالای سوخت‌های فسیلی، کاهش منابع آب، پسماند و غیره می‌باشد، این تجربیات در سایر بخش‌ها و ارگان‌های دولتی و غیردولتی با به‌کارگیری صحیح اصول مدیریت سبز مورد استفاده قرار گیرد تا کلیه ارکان جامعه از مزایای ناشی از اجرای پروژه‌های مدیریت سبز بهره‌مند شده و مدیریت سبز توسط ستاد وزارت علوم و با همکاری دانشگاه‌ها، موسسات آموزشی و پژوهشی و پارک‌های علم و فناوری به نهضت فراگیر تبدیل شود. بدیهی است حمایت سایر ارگان‌های ذی‌ریط در پیشبرد این امر مهم اثر بخش‌تر خواهد بود.

 

به گزارش اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، دکتر نظرپور تصریح کرد: در وضعیت کنونی که کشور با تحریم‌های ظالمانه از سوی دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی مواجه است، توجه به نتایج مثبت و رو به رشد اقدامات دانشگاه‌ها در زمینه مدیریت سبز و ظهور و بروز پتانسیل‌های جدید در بخش‌های مختلف آموزش‌عالی از جمله ایده‌ها، طرح‌ها و تجربیات افراد صاحب‌نظر، متخصص و با انگیزه و بهره‌گیری از پتانسیل عظیم شرکت‌های دانش‌بنیان فعال در کلیه شاخص‌های مدیریت سبز، زمینه اتکاء به ظرفیت‌های داخل را افزایش و شرایط برون‌رفت از شرایط تحریم و رفع مشکلات محیط زیستی را بیش‌ازپیش فراهم می‌نماید.

 

معاون اداری، مالی و مدیریت منابع وزارت علوم تصریح کرد: تمامی دانشگاه‌ها، مراکز آموزشی، پژوهشی و پارک‌های علم و فناوری و همچنین علاقه‌مندان این حوزه می‌توانند در روزهای 20 تا 23 مهر ماه از ساعات 9 صبح الی 17 عصر از نمایشگاه مذکور و دستاوردهای دانشگاه‌ها، مؤسسات آموزشی و پژوهشی و پارک‌های علم و فناوری در حوزه مدیریت سبز، بازدید کنند.

تاریخ: 1398/05/27
تعداد بازدید: 167
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به پارك علم و فناوري گيلان ميباشد.
Powered by DorsaPortal