۱۳۹۸/۳/۲۹
ورود کاربران English
شرح خبر
1397/03/17
بيانيه پارك علم و فناوري گيلان به مناسبت فرارسيدن «روز جهاني قدس» بيانيه پارك علم و فناوري گيلان به مناسبت فرارسيدن «روز جهاني قدس»

 

 
باسمه تعالي

بيانيه پارك علم و فناوري گيلان به مناسبت فرارسيدن «روز جهاني قدس»

 

روح خدا و بنيانگذار جمهوري اسلامي ايران حضرت امام خميني (ره)، چه مدبرانه در ماه مبارزه با نفس سركش، روزي را براي مبارزه واقعي براي انتفاضه فلسطين مظلوم بنيان نهاد.

«روز قدس روز حيات اسلام است. روز قدس هشدار به همه‌ ابرقدرت ‌ها است »

امروز جهان اسلام شاهد، فلسطين و مردم مظلومش و يمن و مردم بي‌پناهش است كه همه روزه مورد هجوم وحشيانه جنايتكارن رژيم صهيونيستي كودك كش و دشمنان اسلام و حاميان آنها قرار مي گيرند. در اين شرايط مدعيان دروغين حقوق بشر و حاميان اصلي رژيم غاصب و سفاك صهيونيستي در سكوتي مرگبار به سر برده ، اما ملت آگاه ايران با اميد به وعده الهي و توكل به او، تحت رهبري حضرت آيت الله العظمي امام خامنه‌اي (مدظله‌العالي) با عزمي راسخ و الهام گرفته از اسلام ناب محمدي تا بازگرداندن كامل حقوق مردم مظلوم فلسطين و پاك‏‌سازي منطقه از جنايتكاران تروريست، از هيچ تلاش و حمايتي دريغ نخواهند كرد.

مديران و كاركنان پارك علم و فناوري گيلان در آخرين جمعه رمضان المبارك 1439 هـ . ق و در آستانه روز قدس ، به همراه مديران شركت هاي فناور و دانش بنيان مستقر، در كنار آحاد مردم شريف گيلان در راهپيمايي اين روز شركت و ضمن تجديد بيعت با آرمان‌هاي والاي امام راحل(ره)، شهداي مقاومت بويژه مدافعان حرم و رهبر معظم انقلاب اسلامي، همبستگي و حمايت خود را از مقاومت و پايداري مردم مسلمان و مظلوم فلسطين تا آزادسازي سرزمين قدس شريف اعلام خواهند نمود.

 

مديران و كاركنان

پارك علم و فناوري گيلان

خرداد 1397

 
تعداد بازدید : 24
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به پارك علم و فناوري گيلان ميباشد.
Powered by DorsaPortal