۱۳۹۸/۳/۲۹
ورود کاربران English
شرح خبر
1397/03/07
بازديد معاون پژوهش و فناوري وزارت علوم تحقيقات و فناوري از محصولات شركت هاي فناور مستقر در پارك بازديد معاون پژوهش و فناوري وزارت علوم تحقيقات و فناوري از محصولات شركت هاي فناور مستقر در پارك

در حاشيه مراسم توديع و معارفه رييس پارك علم وفناوري گيلان ، دكتر برومند معاون پژوهش و فناوري وزارت علوم از برخي از شركت‌هاي فناور مستقر در پارك علم و فناوري گيلان بازديد و با مديران و فناوران اين شركتها گفتگو كرد.

 

معاون پژوهش و فناوري وزارت علوم به همراه مدير كل دفتر سياست‌گذاري و برنامه‌ريزي امور فناوري وزارت علوم از نمايشگاه دائمي محصولات فناور در پارك علم و فناروي گيلان بازديد كردند.

 

بازديد از طرح جامع پارك، از جمله اين بازديد‌ها بود كه معاون پژوهش و فناوري وزارت علوم در محل توسعه اين طرح حضور يافت و از نزديك با روند چگونگي ايجاد و احداث اين طرح جامع بازديد نمود.

 

اين هيات در ادامه از كارخانه توليد سلولز از پسماندهاي كشاورزي در فومن كه از شركت‌هاي فناور مستقر در پارك مي‌باشد بازديد نمودند.

در ادامه، اين هيات از مجتمع كارگاهي نيمه صنعتي فشتام نيز بازديد كردند و از نزديك با برخي از كارگاه هاي توليدي محصولات فناور آشنا شدند و با مديران اين واحدها گفتگو نمودند.
 
 
همچنين بازديد مركز رشد كشاورزي دانشگاه گيلان از جمله اين بازديد بود.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید : 242
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به پارك علم و فناوري گيلان ميباشد.
Powered by DorsaPortal