۱۳۹۷/۱۰/۳۰
ورود کاربران English
شرح خبر
1397/02/23
افتتاح مركز كانون شكوفايي خلاقيت شهيد خدادادي بندر انزلي افتتاح مركز كانون شكوفايي خلاقيت شهيد خدادادي بندر انزلي

مراسم افتتاحيه دفتر كانون خلاقيت و شكوفايي با حضور متقي طلب رييس پارك علم و فناوري استان گيلان، در دانشكده فني و حرفه اي شهيد خدادادي بندر انزلي برگزار شد.

 

 

روز شنبه مورخ 22 ارديبهشت ماه 1397 دفتر كانون خلاقيت و شكوفايي با حضور متقي طلب رييس پارك علم و فناوري استان گيلان، آكوشيده مدير مراكز رشد واحدهاي فناور و خانم عظيمي مسئول كانون شكوفايي خلاقيت در دانشكده فني و حرفه اي شهيد خدادادي بندر انزلي افتتاح شد.

 

در ابتداي اين مراسم آقاي بيژن شعباني رييس دانشكده فني و حرفه‌اي شهيد خدادادي بندرانزلي با ارائه گزارشي از روند برنامه‌هاي علمي، آموزشي و پژوهشي و چگونگي روند طرح‌هاي توليدي، اختراعات دانشجويي و طرح‌هاي اعضاي هيات علمي، ارائه نمود.

 

ايشان در ادامه با اشاره به ظرفيت‌هاي موجود اين مركز آموزش عالي در خصوص چگونگي تنظيم تفاهم‌نامه‌هاي اين مركز مطالبي را بيان نمودند.

 

 در ادامه متقي طلب رييس پارك علم و فناوري گيلان از اقدامات انجام شده و چگونگي همكاري‌هاي دوجانبه بين پارك علم و فناوري گيلان و دانشكده فني و حرفه‌اي بندرانزلي ابراز خرسندي نمود و در راستاي تبيين زيرساخت‌هاي حمايتي پارك علم و فناوري گيلان براي ايجاد كارآفريني مطالبي را ارائه نمود.

 

در ادامه اين مراسم خانم پورمرادي مدير مركز رشد شهرستان بندرانزلي گزارشي از جايگاه اين مركز در شهرستان ارائه نمود و در پايان نيز از مجموعه كارگاه‌ها و آزمايشگاه‌هاي دانشكده فني و حرفه‌اي بندر انزلي بازديدي به عمل آمد.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید : 18
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به پارك علم و فناوري گيلان ميباشد.
Powered by DorsaPortal