۱۳۹۷/۱۱/۲۹
ورود کاربران English
شرح خبر
1396/11/22
بياينه پارك علم و فناروي گيلان به مناسبت 22 بهمن 1396 بياينه پارك علم و فناروي گيلان به مناسبت 22 بهمن 1396

وَ الْفَجْرِ وَ لَيالٍ عَشْرٍ

بيانيه پارك علم و فناوري گيلان به مناسبت چهلمين بهار انقلاب

«اين اعجاز بزرگ قرن و اين پيروزي بي‌نظير و اين جمهوري اسلامي محتاج به حفظ و نگهداري است.»

حضرت امام خميني (ره)

 

در آستانه 40 سالگي پيروزي انقلاب اسلامي، گرامي‌ مي داريم ياد و خاطره حضرت امام خميني (ره) كه با رهبري خود موجبات بيداري امت اسلامي در ايران و جهان را فراهم نموده و ملت نستوه و مبارز ايران توانست بزرگترين انقلاب ديني تاريخ معاصر جهان را رقم بزند، انقلابي كه بارقه‌هاي اميد در دل ملت‌هاي مظلوم و مستضعف عالم براي رهايي از سيطره قدرت‌هاي مستكبر جهان را روشن نمود.

دستاوردهاي ملت عزيز ايران در عرصه‌هاي علم و فناوري موجب حيرت جهانيان شده مرهون انقلاب اسلامي است و بزرگداشت دهه فجر و حضور فعال در همه عرصه ها از جمله راهپيمايي 22 بهمن، مصداق وفاداري نسبت به آرمان‌هاي انقلاب اسلامي و تجديد ميثاق با خون شهيدان است.

در طليعه چهلمين بهار آزادي، نوآوران، كارآفرينان و فناوران به همراه مديران و كاركنان پارك علم و فناوري گيلان، همگام با ملت شريف ايران اسلامي و گيلانيان سرافراز و غيرتمند در راهپيمائي سراسري يوم الله 22 بهمن، شركت نموده تا ضمن تجديد بيعت با آرمان‌هاي ماندگار امام راحل(ره) و مقام معظم رهبري يكبار ديگر همبستگي و يكپارچگي خود را به نمايش گذاشته تا موجبات ياس و نا اميدي دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامي فراهم گردد. ان‌شاء‌الله.


 
تعداد بازدید : 96
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به پارك علم و فناوري گيلان ميباشد.
Powered by DorsaPortal