۱۳۹۷/۱۱/۲۹
ورود کاربران English
شرح خبر
1396/11/14
رونمايي از محصول جديد شركت فناور مزه سازان نوپژوه شمال از شركت هاي مستقر در پارك علم و فناوري گيلان رونمايي از محصول جديد شركت فناور مزه سازان نوپژوه شمال از شركت هاي مستقر در پارك علم و فناوري گيلان

صبح روز شنبه مورخ 14/11/96 هم زمان با ايام الله دهه مبارك فجر طي مراسمي از محصول يكي از شركت هاي فناور مستقر در پارك علم و فناوري گيلان رونمايي شد.

 

در اين مراسم از «شيرين كننده مايع استويا» محصول شركت مزه سازان نوپژوه شمال با حمايت انجمن بيماران ديابتي با حضور دكتر وطني مدير فناوري دانشگاه علوم پايه، آقاي احمد رمضانپور از اعضاي شوراي شهر رشت، دكتر اميدي رييس انجمن حمايت از بيماران ديابتي رشت و دكتر متقي طلب رييس پارك علم و فناوري گيلان و ديگر مسئولين شهرستان در محل سالن اجتماعات دانشكده بهداشت برگزار شد.

 

در اين مراسم دكتر متقي طلب ابتدا ضمن تبريك دهه مبارك فجر و زنده نگهداشتن ياد و خاطره شهداي انقلاب گفت: آرامش و امنيت اكنون ما براي پيشرفت در زمينه‌هاي علمي و فناوري دِيني است كه از جانب اين شهدا بر عهده‌ي ماست.

 

ايشان در ادامه داد: بايد از اين فناوري‌ها حمايت نماييم تا بتوانيم با كشورهاي بزرگ دنيا در زمينه هاي مختلف، رقابت كنيم و راهي جز حمايت از فناوران و طرح هاي فناورانه نداريم.

 

وي عنوان كرد: همچنين اين حمايت‌ها بايد از جانب سرمايه‌گذاران و حتي سازمان‌هاي دولتي از جمله بانك‌ها و صندوق‌هاي حمايتي صورت ‌گيرد تا بازار محصولات فناورانه رونق بگيرد و بايد بهاي بيشتري به علم و فناوري بدهيم.

 

ايشان در پايان سخنان خود گفتند: با ياري خدا، با حمايت پارك علم و فناوري گيلان گيلان و انجمن حمايت از بيماران ديابتي و ديگر دستگاه‌هاي دولتي و غيردولتي روزي را ببينيم كه محصولات فناورانه استان از جمله محصول شيرين كننده استويا نه در كشور بلكه به كل دنيا صادر مي‌شود تا همه بيماران ديابتي بتوانند از اين محصول استفاده كنند تا منشا خير و ثروت براي شركت‌هاي فناور باشد.

 

در ادامه آقاي صالحي نژاد مدير عامل شركت فناور مزه سازان نوپژوه شمال (شيرين كننده استويا) در خصوص مواد و محصول خود كه شيرين كننده كاملا طبيعي استويا مي باشد مطالبي را بيان نمود.

 

وي گفت: از ويژگي هايي كه براي اين محصول مي توان به آن اشاره نمود كمك كننده در كنترل ديابت و كاهش فشار خون است. كه البته خواصي همچون مفيد در درمان اگزما، جلوگيري از پوسيدگي دندان و التهاب لثه را نيز دارا مي‌باشد.

 

در ادامه دكتر اميدي رييس مركز حمايت از بيماران ديابتي دقايقي از اهداف و خدمات و امكاناتي كه در مركز حمايت از بيماران ديابتي مطالبي بيان نمود.

 

 در پايان اين مراسم هولگرام مخصوص تاييد ، سفارش و حمايت انجمن بيماران ديابتي به روي جعبه اين محصول نصب شد.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید : 79
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به پارك علم و فناوري گيلان ميباشد.
Powered by DorsaPortal