۱۳۹۷/۷/۲۷
ورود کاربران English
شرح خبر
1396/10/13
حضور مديرعامل صندوق حمايت از تحقيقات و توسعه صنايع الكترونيك(صحا) در نشست با حضور مديران شركت هاي فناور در پارك علم و فناوري گيلان حضور مديرعامل صندوق حمايت از تحقيقات و توسعه صنايع الكترونيك(صحا) در نشست با حضور مديران شركت هاي فناور در پارك علم و فناوري گيلان

سه شنبه 12 ديماه نشست تشريحي ارائه خدمات در صندوق حمايت از تحقيقات و توسعه صنايع الكترونيكي (صحا) با حضور دكتر وحدت و مديران شركت هاي دانش بنيان و فناور مستقر در پارك علم و فناوري گيلان برگزار شد.

 

در اين نشست علاوه بر توضحياتي در خصوص فرآيند هاي حمايتي در صندوق صحا ، پرسش هايي ميان مديران شركت‌هاي دانش‌بنيان و فناور مطرح شد تا زمينه هاي مشاركت و چگونگي حمايت ها از پروژ ها در حوزه الكترونيك و كامپيوتر مشخص گردد.

صندوق حمايت از تحقيقات و توسعه صنايع الكترونيك(صحا) به عنوان يكي از قديمي ترين صندوق هاي حمايتي با هدف حمايت از شركت هاي حوزه صنايع الكترونيك با هدف حمايت از بخش هاي مختلف الكترونيك در نشست حضور داشت.

 

دكتر علي وحدت رييس هيئت مديره و مديرعامل صندوق حمايت از تحقيقات و توسعه صنايع الكترونيك(صحا) در بخش استراتژي هاي نوآوري، سياست هاي استارتاپ و بين المللي سازي اين نشست ضمن معرفي خدمات و تسهيلات صحا از حمايت 1800 پروژه حوزه صنايع الكترونيك توسط صندوق از ابتداي فعاليت تاسال گذشته خبرداد.

 

وي تاكيد كرد: صندوق حمايت از تحقيقات و توسعه صنايع الكترونيك(صحا) علاقمند است كه از طريق ارائه خدمات مالي و اعتباري به شركت‌هاي فناور كه نياز به سرمايه گذاري با هدف انتقال فناوري دارند، كمك كند.

 

مديرعامل صحا با اشاره به انرژي هاي نو و اولويت صندوق صحا خاطرنشان كرد: پارك هاي علم و فناوي ظرفيت قابل توجهي از منابع انساني تحصيل كرده و متخصص، دارد كه معتقديم پتانسيل خوبي جهت توسعه صنعت ICT و انرژي‌هاي نو نظير انرژي خورشيدي است كه اين موضوع اولويت‌هاي صحا نيز به شمار مي‌رود.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید : 85
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به پارك علم و فناوري گيلان ميباشد.
Powered by DorsaPortal