ورود کاربران English
شرح خبر
1396/05/14
امضاي تفاهم نامه همكاري بين اداره كل پست استان گيلان و پارك علم و فناوري گيلان

روز شنبه 14 مرداد ماه 1396 تفاهمنامه اي به منظور همكاري مشترك در حوزه تجارت الكترونيك براي ارائه خدمات تعريف شده به متقاضيان با استفاده از ظرفيت واحدهاي فناور فعال در حوزه تجارت الكترونيك مستقر در پارك علم و فناوري گيلان به امضاء رسيد.

 

روز شنبه مورخ 14/5/96 تفاهمنامه اي في مابين اداره كل پست استان گيلان و پارك علم و فناوري گيلان ، به منظور همكاري مشترك در حوزه تجارت الكترونيك براي ارائه خدمات تعريف شده به متقاضيان در چارچوب قوانين و مقررات و با استفاده از ظرفيت واحدهاي فناور فعال در حوزه تجارت الكترونيك مستقر در پارك و نيز همكاري در برگزاري رويدادها، همايش ها و كارگاه هاي آموزشي در موضوعات مشترك بين پارك علم و فناوري گيلان و اداره پست گيلان منعقد شد.  

در اين تفاهم نامه ، ايجاد ساختارهاي لازم براي اجراي تفاهم نامه در ارائه خدمات تجارت الكترونيك و همچنين مساعدت در ايجاد بسترهاي لازم براي هسته ها و واحدهاي فناور فعال در حوزه تجارت الكترونيك براي معرفي و ارائه خدمات و حصولات حداكثر به مدت يكسال آمده است.

پارك علم و فناوري گيلان نيز در اين قرارداد نسبت به معرفي هسته ها و واحدهاي فناور فعال در حوزه تجارت الكترونيك به اداره كل جهت اجرايي شدن موضوع تفاهم نامه در موضوع ارائه خدمات تجارت الكترونيك و همچنين اهتمام و مساعدت با اداره كل در چارچوب قوانين و مقرراتاقدامات لازم را انجام خواهد داد

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید : 40
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات ( 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal