ورود کاربران English
شرح خبر
1396/02/19
برگزاري پيش رويداد استارت آپ ويكند نو آوري خوراك در پارك علم و فناوري گيلان

اين پيش رويداد با هدف آمادگي ذهني شركت كنندگان براي شركت در رويداد اصلي با موضوع خدمات و حوزه هاي سرويسهاي خوراك در مورخه 17/2/96 با حضور معاونين پارك علم و فناوري گيلان، نماينده شهرداري رشت و شركت كنندگان در رويداد و عوامل اجرايي و برگزار كننده در سالن همايش پارك علم و فناوري گيلان شروع به كار كرد.

در اين مراسم آقاي مهندس تكريمي معاون پارك علم و فناوري گيلان به صورت مختصر پارك علم و فناوري گيلان و حوزه فعاليت آن را براي شركت كنندگان تشريح نمودند و به اين نكته اشاره نمودند كه اين مركز آمادگي جذب ايده هاي خلاق و نو آورانه را با در نظر گرفتن شاخص هاي قانوني پارك علم و فناوري گيلان در استارت اپ ها  دارد.

در ادامه دكتر ويسي بعنوان نماينده شهرداري كلانشهر رشت هم دقايقي از حمايتها و اهداف شهرداري رشت در برگزاري و حمايت از اين رويداد صحبت نمودند .

مهندس ريسمانچي دبير اجرايي اين رويداد سخنران بعدي بودند كه به معرفي منتورها ، ارايه گزارش كارهاي انجام شده و تشريح كامل برگزاري اين رويداد در چند روز پيش رو پرداختند.

در پايان اين پيش رويداد كه به منظور آشنايي با محيط استارت آپي پيش رو برگزار شد شركت كنندگان ضمن پذيرايي به صورت آزمايشي به گروه هايي متشكل از چند نفر تقسيم شدند و ايده هاي خود را به اشتراك گذاشتند، در اين بين مربيان حاضر به تيم ها سركشي ميكردند و نكات لازم را به آنها منتقل ميكردند و همچنين به سوالاتشان پاسخگو بودند.

 و در انتها، هريك از گروهها يك نماينده انتخاب نموده تا به جايگاه بيايد و ايده خود را معرفي كند و توضيحاتي را هم در مورد آن ارائه نمايد.

لازم به ذكر است كه رويداد اصلي استارت آپ ويكند نو آوري خوراك در روزهاي چهارشنبه، پنج شنبه و جمعه (از 20 تا 22 ارديبهشت 95)  با حمايت پارك علم و فناوري گيلان در محل شهرداري رشت برگزار مي شود

محور هاي اصلي استارتاپ ويكند نوآوري خوراك رشت به شرح ذيل مي باشد:

 پروسه خوراك - از مزرعه تا سفره

خدمات حوزه خوراك

سرويس هاي آفلاين و آنلاين وب مرتبط با خوراك

ارايه پكيج ارتباط با مشتري در حوزه خوراك

ايجاد بازي هاي مرتبط با خوراك و ساير ايده هاي خلاّقانه شما..... 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید : 45
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات ( 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal