ورود کاربران English
شرح خبر
1396/01/21
گراميداشت ميلاد با سعادت اميرالمومنين علي عليه السلام و روز پدر در پارك علم و فناوري گيلان

 

روز دوشنبه 21 فروردين ماه سال جاري  با حضور رييس محترم پارك علم و فناوري گيلان و ديگر همكاران، مراسم گراميداشت ميلاد اميرالمومنين علي عليه السلام و روز پدر در سالن اجتماعات پارك برگزار شد .

در ابتداي مراسم كه با قرائت آياتي از قرآن كريم آغاز شد ، نماهنگي به مناسب روز ميلاد اميرالمومنين پخش شد و سپس رييس پارك علم و فناوري گيلان ضمن تبريك ميلاد با سعادت علي (علي السلام) و آرزوي سالي نو همراه با خدمت به خلق خدا ، در مورد اين روز و گراميداشت ميلاد امام علي(عليه السلام) مطالبي را بيان كرد و گفت: صداقت و امانت داري از فضايل ايشان است كه در مكتب پيامبر اسلام فرا گرفته و اين فضيلت هرگز در طول زمان قديمي و كهنه نخواهد شد.

ايشان در ادامه و در خصوص شعار سال 1396 و تاكيد آن بر روي اشتغال گفت: نامگذاري امسال با شعار اشتغال توليد، ضرورت توجه به ماموريت ما را نسبت به گذشته بيشتر كرده و مستحضر هستيد كه اشتغال و توليد مبتني بر دانش و فناوري تاكيدي بر روي پارك هاي علم و فناوري است كه مستلزم برنامه ريزي صحيح و انجام صحيح برنامه هاست.

دكتر متقي طلب در خصوص ماموريت هاي واحدهاي مختلف پارك علم و فناوري گيلان گفت: اولين ماموريت ما حمايت از شركت هاي دانش بنيان و فناور است كه براي امسال بايد با برنامه بهتري پيش برويم. استفاده از ظرفيت هاي بخش خصوصي ، جذب شركت هاي فناور خصوصا در مراكز رشد شهرستان ها و همچنين تقويت زيرساخت ها و تجهيزات مورد نياز از جمله اولويت هاي كاري پارك خواهد بود.

ايشان در ادامه آماده سازي و زيرساخت هاي سخت افزاري و نرم افزاري مورد نياز واحدهاي مختلف را براي انجام ماموريت  و وظايفشان مهم دانست و گفت: در خصوص تجهيزات مورد نياز بخش هاي مختلف پارك علم و فناوري گيلان، معاونت پشتيباني با توجه به نيازمندي هاي واحدها، امكانات لازم را در اختيار ايشان قرار خواهند داد.

 

 
 
 
 
 

 

 
 
تعداد بازدید : 41
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات ( 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal