ورود کاربران English
شرح خبر
1395/10/13
نشست مسئولين قرارگاه اقتصاد مقاومتي استان گيلان با مسئولين و شركتهاي فناور مستقر در پارك علم و فناوري گيلان

روز دوشنبه مورخ 13 ديماه 95، نشستي با حضور سردار كاظم پور جانشين فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامي استان گيلان و مسئول قرارگاه اقتصاد مقاومتي استان به اتفاق آقايان توشه، درويشي و قديري به ميزباني پارك علم و فناوري گيلان برگزار شد.

در اين جلسه كه با حضور تعدادي از شركتهاي دانش بنيان و واحدهاي فناور پارك علم و فناوري گيلان برگزار شد، ابتدا دكتر متقي طلب رياست پارك علم و فناوري گيلان، ضمن خير مقدم به حضار، توضيحاتي در خصوص نحوه فعاليتها و اقدامات انجام شده و همچنين اهداف پيش روي اين سازمان ارائه نمودند.

در ادامه ايشان ضمن معرفي توانايي ها و ظرفيتهاي پارك علم و فناوري گيلان در عرصه ملي و بين الملي، از نمايندگان واحدهاي فناور حاضر در جلسه خواستند تا نوع فعاليت شركت و دستاوردهاي خود را معرفي نمايند.


سپس سردار كاظم پور، مسئول قرارگاه اقتصاد مقاومتي استان با اظهار خورسندي از برگزاري اين نشست توضيحاتي را در رابطه با حمايتهاي مادي و معنوي آن سازمان از ايده ها و طرحهاي پژوهشي ارائه نمودند.


ايشان در ادامه اشاره نمودند، با توجه به اينكه واحدهاي مستقر در پارك علم و فناوري گيلان از پشتوانه خوب علمي و دانشي برخوردار هستند، قرارگاه اقتصاد مقاومتي استان آمادگي سرمايه گذاري و همكاري با اين واحدها را در راستاي ارتقاي سطح علمي پژوهشي و همچنين ايجاد اشتغال براي جوانان و نخبگان را دارد.


در ادامه ساير مسئولين آن سازمان در خصوص نحوه همكاري و تعاملات بيشتر با شركتها و و احدهاي فناور پارك موضوعاتي را مطرح نمودند.


در پايان مقرر شد از طريق ايجاد يك دبيرخانه مشترك بين سازمان علمي پژوهشي سپاه پاسداران استان گيلان و پارك علم و فناوري گيلان ارتباطات و همكاري هاي بيشتر در اين خصوص پيگيري شود.      

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید : 62
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات ( 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal