۱۳۹۷/۷/۲۷
ورود کاربران English
شرح خبر
1395/03/30
بزرگترين تصفيه خانه كشور آذربايجان (جيران باتان) به دستگاه آنالايزر ايراني مجهز شد بزرگترين تصفيه خانه كشور آذربايجان (جيران باتان) به دستگاه آنالايزر ايراني مجهز شد
 
 دستگاه آنالايزر كلر يكي از محصولات شركت دانش بنيان سيال ابزار دقيق ميهن با نام تجاري SAMCO در تصفيه خانه كشور آذربايجان (جيران باتان)، با موفقيت نصب شد.

شركت سيال ابزار دقيق با محصول "آناليز و كنترلر كلر باقي مانده در آب" يكي از شركت هاي دانش بنيان مستقر در پارك علم و فناوري گيلان است كه در اولين ايده بازار آب و فاضلاب كه توسط شركت آب و فاضلاب استان تهران و با همكاري دانشگاه اميركبير برگزار شده بود، مقام دوم را كسب نمود.

اين محصول پس از ماه‌ها رايزني، بررسي و تبادل اطلاعات با وزارت آب و فاضلاب كشور آذربايجان بنام AZAR SU توانست با پشت سر قراردادن رقيب آلماني خود، امتياز فروش و راه اندازي در كشور آذربايجان را به خود اختصاص دهد.

آقاي مهندس وحيد حيدري مدير عامل اين شركت درباره اين محصول گفت: بيش از 90 دستگاه از اين محصول را در بسياري مناطق كشور از جمله نيروگاه اتمي بوشهر، آبفاي قم، آبفاي گيلان و بسياري شركت‌هاي تأمين و تصفيه آب تهران نصب كرده‌ايم و خوشبختانه از عملكرد آن رضايت داشته‌اند و اكنون با حمايت پارك علم و فناوري گيلان و پيگيري‌هاي كنسرسيوم صادرات محصولات دانش بنيان توانستيم اين دستگاه را در بزرگترين تصفيه خانه كشور آذربايجان بنام جيران باتان كه كليه آب شرب شهر باكو را بر عهده دارد با موفقيت نصب نماييم.

وي با بيان اينكه تمام قطعات اين دستگاه توسط مهندسان داخلي و در شركت سيال ابزار دقيق طراحي و توليد مي‌شوند افزود: قيمت تمام شده محصول پايين و كيفيت بالاي آن موجب رقابت‌پذيري در بازار شده است.

مجتمع بزرگ تصفيه آب جيران باتان باكو با حضور الهام علي اف رييس جمهوري آذربايجان در سال گذشته ميلادي افتتاح و راه اندازي شد.

براي كسب اطلاعات بيشتر از اين محصول مي توانيد به نشاني http://sam-control.ir/ مراجعه نماييد.
 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید : 38
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به پارك علم و فناوري گيلان ميباشد.
Powered by DorsaPortal