۱۳۹۹/۵/۲۴
ورود کاربران English
شرح خبر
1395/02/13
تقدير از ايده هاي برتر همايش ارتباط رياضيات با كارآفريني تقدير از ايده هاي برتر همايش ارتباط رياضيات با كارآفريني

تقدير از ايده هاي برتر همايش ارتباط رياضيات با كارآفريني

 

پيرو برگزاري همايش دانشجويي ارتباط رياضيات با كارآفريني در دانشگاه گيلان، پارك علم و فناوري گيلان به ايده‌هاي برتر ارائه شده در آن همايش به حسب يادبود جوايزي اهدا نمود.

در نشست صميمي روز دوشنبه 13 ارديبهشت كه با حضور معاونين و رياست پارك علم و فناوري گيلان در پارك برگزار شد در ابتدا معاون پشتيباني جناب آقاي تكريمي ضمن ابراز خرسندي از حضور دانشجويان در پارك گفت: روز برگزاري آن همايش به واسطه اينكه توانستيم از نزديك با دانشجويان و ايده‌هاي ايشان آشنا شويم ، روز بسيار نيكو و بيادماندني بود و اميدوارم اين ارتباط گسترش يابد.

 

سپس خانم مهندس بلالايي معاون فناوري پارك ضمن خير مقدم به دانشجويان در خصوص كانون شكوفايي خلاقيت گفت: در آينده نزديك با همت دانشجويان علوم كامپيوتر و رياضي دانشكده، شاهد راه‌اندازي كانون شكوفايي خلاقيت در آن دانشكده خواهيم بود.

ايشان در رابطه با حمايت از ايده‌هاي ارائه شده گفت: حمايت‌هاي اوليه براي ايده‌هايي كه به كانون ارائه شود در قالب تسهيلات مالي و امكانات آزمايشگاهي و كارگاهي خواهد بود كه به عنوان شروع در راه اندازي يك كسب و كار است كه البته اگر طرح‌ها شاخص‌هاي تجاري‌سازي را داشته باشند قطعا حمايت‌هاي آينده پارك را بدنبال خواهد داشت.

 

در ادامه اين نشست آقاي دكتر متقي طلب رييس پارك علم و فناروي گيلان ضمن خرسندي از حضور دانشجويان علاقه‌مند گفت: آنچيزي كه در دنياي رقابت حتي در سطح بين المللي مطرح است سرمايه‌هاي نامحسوس است. امروزه ايده‌ها و طرح‌هاي نوآورانه و خلاقانه جزء مهمي در عرصه رقابت هستند.

ايشان با اشاره به پيشرفت كشور گفت: راه توسعه فقط از راه علم و فناوري است كه البته ملزوماتي را هم نياز دارد اما در هر صورت و به هر شكل نقش آفرينان اين راه شما دانشجويان هستيد.

ايشان در ادامه گفت: قدرت رقابتي كه به واسطه فكر و نيروي فكري ايجاد مي شود، ماندگار و عامل پيشرفت و توسعه خواهد بود.

دكتر متقي طلب با اشاره به حمايت‌هاي پارك علم و فناوري گيلان از ايده پردازان و صاحبان نوآوري گفت: حمايت از نوآوران و صاحبان فكر و انديشه جزء ماموريت‌هاي پارك است و علاوه بر آن همواره به ارائه دهندگان ايده و نوآوري ارج مي نهيم و از ايشان استقبال خواهيم كرد.

ايشان درباره پذيرش ايده‌ها به اين نكته اشاره كرد كه: پارك علم و فناوري گيلان در پذيرش ايده‌هاي نوآورانه و خلاقانه مبتني بر فناوري در راستاي تجاري‌سازي هيچگونه محدوديتي ندارد و اميدوار است با تعامل بيشتر پارك و دانشگاه بتوان ارزش‌هاي بيشتري آفريد.

ايشان در پايان ضمن سفارش به يادگيري مستمر و تداوم در تحصيل علم ادامه داد: اميدوارم كه از بين ايده‌هايي كه ارائه مي‌شود، طرح‌هاي قابل طرح در سطوح دكترا باشند كه قطعا پارك از آنها حمايت خواهد نمود.

 

در پايان اين نشست به رسم يادبود و قدرداني دانشجوياني كه ايده‌هاي برتري ارائه نمودند، لوح تقديري به همراه جوايزي اهدا شد.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید : 174
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به پارك علم و فناوري گيلان ميباشد.
Powered by DorsaPortal