۱۳۹۹/۷/۵
ورود کاربران English
شرح خبر
1399/02/27
به مناسبت روز روابط عمومی و ارتباطات دکتر باستی در روابط عمومی و امور بین الملل حضور یافت به مناسبت روز روابط عمومی و  ارتباطات دکتر باستی در روابط عمومی و امور بین الملل حضور یافت
 
 

در روز روابط عمومی و ارتباطات دکتر باستی رییس پارک علم و فناوری گیلان با حضور در دفتر این واحد از همکاران واحد روابط عمومی تجلیل کرد.

 

دکتر باستی بمناسبت 27 اردیبهشت روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی در پیامی این روز را به فعالان عرصه اطلاع رسانی و روابط عمومی و همکاران روابط عمومی تبریک گفت.

 

ایشان در این پیام گفت: ارتباطات نوین جهانی و فضای مجازی از دیگر مفاهیم نوینی است که امروزه از عوامل تاثیر گذار در توسعه جوامع انسانی و ارتباطات محسوب می‌شود. در این عصر تولید محتوی اثربخش و انتشار گسترده آن به عنوان سرمایه‌ای ارزشمند تلقی می‌شود. در این میان روابط عمومی می‌تواند با ایجاد ارتباطات موثر و تولید محتوای اثر بخش انعکاس دهنده موفقیت ها و دستاوردها و زمینه ساز ایجاد ارتباطات دوسویه موثر میان سازمان‌ و مخاطبان خود باشد.

 

در ادامه این حضور، رئیس پارک علم و فناوری گیلان ضمن اهدای لوح تقدیر به همکاران واحد روابط عمومی گفت: روز ارتباطات و روابط عمومی را به دست اندر کاران پر تلاش روابط عمومی تبریک و تهنیت عرض نموده وامید وارم این روز نقطه عطفی در توسعه و تحول روابط عمومی باشد.

 

 


 
تعداد بازدید : 276
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به پارك علم و فناوري گيلان ميباشد.
Powered by DorsaPortal