۱۳۹۸/۱۲/۵
ورود کاربران English
شرح خبر
1398/06/16
برگزاری کارگاه آموزشی ارائه موثر به سرمایه گذار و انتقال تجربه در پارک علم و فناوری گیلان برگزاری کارگاه آموزشی ارائه موثر به سرمایه گذار و انتقال تجربه در پارک علم و فناوری گیلان

روز پنجشنبه 14 شهریور ماه 98 کارگاه آموزشی ارائه موثر به سرمایه گذار و انتقال تجربه با حضور مسئولان پارک علم و فناوری گیلان و مدیران استارتاپها و علاقمندان گیلانی در محل سالن اجتماعات این پارک برگزار شد.

جذب سرمایه و تامین مالی برای رشد کسب و کارهای نوپا و استارتاپ‌ها، یکی از نیازهای اساسی در مسیر رشد و توسعه محسوب می‌شود. تیم‌های استارتاپی ممکن است در مسیر جذب سرمایه با تعداد زیادی سرمایه‌گذار رو به رو شوند که باید ایده و محصول خود را به بهترین شکل ممکن به آنان ارائه نمایند. جدای از بحث سرمایه‌گذاری، ممکن است نیاز داشته باشیم تا محصول تلاش‌های تیم خود را برای انعقاد یک قرارداد همکاری با شرکای تجاری و دلایل متعدد دیگر به سازمان‌ها، ارائه کنیم.

همانطور که مشاهده می‌شود، «ارائه» یکی از فعالیت‌های مهم و تاثیرگذار تیم مدیریتی یک استارتاپ است و استفاده مناسب از آن می‌تواند اثرات مثبتی در روند رشد و پیشرفت استارتاپ ایجاد کند.

درک نکات و مفاهیم اساسی در انتقال دستاوردها نیازمند تجربه و تکرار مستمر این فعالیت است. شنیدن این نکات از زبان یکی از بزرگان اکوسیستم استارتاپی کشور که دارای تجربه زیادی در این زمینه است می‌تواند بسیار کمک کننده باشد.

مدرس این کارگاه آقای مهندس مصطفی نقی پورفر به عنوان فردی که بیش از دو دهه در حوزه فناوری و کسب و کارهای دانش بنیان و نوپا سابقه فعالیت دارد بود.

نقی پورفر مدیرآزمایشگاه نوآوری بلاکچین است و بنیانگذاری مرکز نوآوری فناپ و شتاب دهنده تریگ آپ از جمله عناوینی ست که در رزومه اش به چشم می خورد، ایشان در این کارگاه نحوه ارائه موثر معرفی استارتاپ به سرمایه گذاران خطرپذیر(وی سی) را برای علاقمندان توضیح دادند.

این کارگاه به همت کارگروه توسعه اکوسیستم استارتاپی پارک علم و فناوری گیلان برگزار شد.

این کارگروه بطور خلاصه با هدف شناسایی نیازهای اکوسیستم استارتاپی گیلان تشکیل شده است و یکی از برنامه هایش برگزاری چنین کارگاههای کاربردی برای استارتاپها و کسب و کارهای نوپا می باشد.

لازم به ذکر است که در ابتدا و بین کارگاه، زمانی برای شبکه سازی و برقراری ارتباط بین شرکت کنندگان اختصاص داده شده بود که حاضرین به گفتگو و تعامل با یکدیگر پرداختند.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

تعداد بازدید : 81
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به پارك علم و فناوري گيلان ميباشد.
Powered by DorsaPortal