۱۳۹۸/۶/۳۱
ورود کاربران English
شرح خبر
1398/03/21
تور فناوری پارک علم و فناوری گیلان در هشتمین نمایشگاه بین‌المللی نوآوری و فناوری، اینوتکس 2019 تور فناوری پارک علم و فناوری گیلان در هشتمین نمایشگاه بین‌المللی نوآوری و فناوری، اینوتکس 2019
 
 

روز دوشنبه 20 خردادماه جمعی از مدیران و کارشناسان پارک علم و فناوری گیلان به همراه برخی از مدیران شرکتهای فناور در تور یک روزه از هشتمین نمایشگاه بین‌المللی نوآوری و فناوری، (اینوتکس) بازدید کردند.

 

در این بازدید معاون فناوری و نوآوری پارک به همراه کارشناسان این مرکز با حضور در این نمایشگاه با صاحبان استارت‌آپ های حاضر در غرفه پارک علم و فناوری گیلان دیدار و گفتگو کردند و از نزدیک با روند حضور در این نمایشگاه آشنا شدند.

 

دکتر ملک‌پور معاون فناوری و نوآوری پارک علم و فناوری گیلان در این بازدید درباره نحوه حمایت‌های پارک درخصوص چگونگی حضور استارت‌آپ های گیلانی حاضر در نمایشگاه اینوتکس با مدیران این شرکت‌ها گفتگو نمود.

 

در این گشت یک روزه مهندس تکریمی معاون پشتیبانی پارک علم و فناروی گیلان نیز با حضور در نمایشگاه، کیفیت حضور و حمایت‌های انجام شده برای ارائه دستاوردهای استارت‌آپ‌ها را مورد توجه قرار دادند.

لازم به ذکر است که در این بازدید چند تن از خبرنگاران استان گیلان نیز حضور داشتند و از نزدیک با مدیران و کارشناسان گفتگو نمودند.

 

 
تعداد بازدید : 82
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به پارك علم و فناوري گيلان ميباشد.
Powered by DorsaPortal