۱۳۹۹/۳/۱۰
ورود کاربران English
شرح خبر
1398/02/17
دیدار و گفتگوی رییس و معاونین پارک علم و فناوری گیلان با آقای دکتر علوی ریاست شورای شهر رشت دیدار و گفتگوی رییس و معاونین پارک علم و فناوری گیلان با آقای دکتر علوی ریاست شورای شهر رشت
 
 

در روز دوشنبه 16 اردیبهشت ماه رئیس پارک علم و فناوری گیلان و رئیس شورای شهر رشت درباره مرکز نوآوری صنایع خلاق و طرح جامع پارک، گفتگو کردند.

 

در این نشست دکتر باستی رییس پارک علم و فناوری گیلان ضمن خیر مقدم به اختصار پارک و ماموریت های آن را معرفی کرد و با تاکید بر آمادگی جهت مشارکت و همکاری با دستگاه های اجرایی استان گفت: صنایع خلاق شهری ، بعنوان یک ظرفیت ارزشمند است

 

ایشان در خصوص راه اندازی یک مرکز در موقعیت رشت توضیحاتی ارائه کرد و ادامه داد: این مرکز در حال اخذ مجوز از معاونت علمی ریاست جمهوری بعنوان مرکز نو آوری صنایع خلاق شهری است.

 

باستی ضمن ابراز خرسندی از همکاری شهرداری و شورای شهر موضوع حمایت و همکاری شورای شهر جهت راه‌اندازی طرح جامع پارک در کیلومتر 4 جاده تهران را مورد تاکید قرار داد.

 

در ادامه دکتر علوی ضمن ابراز خرسندی از این نشست مراتب آمادگی خود را به منظور حمایت برای طرح جامع پارک اعلام کرد و همچنین موضوع ظرفیت سازی برای مشارکت نیروی جوان و خلاق در مدیریت شهری را از برنامه های شورای رشت دانست.

 
تعداد بازدید : 216
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به پارك علم و فناوري گيلان ميباشد.
Powered by DorsaPortal