ورود کاربران English
عنوان صفحه
فراخوان هجدهمين نمايشگاه دستاوردهاي پژوهشي و فناوري و فن بازار
فراخوان هجدهمين نمايشگاه دستاوردهاي پژوهشي و فناوري و فن بازار
 

به استحضار مي¬رساند هجدهمين نمايشگاه دستاوردهاي پژوهش و فناوري و فن بازار با حضور دانشگاه ها، پژوهشگاه ها، پارك هاي علم و فناوري و مراكز رشد و نيز برخي از وزارتخانه ها و سازمان هاي اجرايي مرتبط در ايّام هفته پژوهش و فناوري (آذر ماه سال1396) برگزار مي شود.

 

به استحضارمي ­رساند هجدهمين نمايشگاه دستاوردهاي پژوهش و فناوري و فن بازار با حضور دانشگاه­ها، پژوهشگاه­ها، پارك­هاي علم و فناوري و مراكز رشد و نيز برخي از وزارتخانه­ها و سازمان­هاي اجرايي مرتبط در ايّام هفته پژوهش و فناوري (آذر ماه سال1396) برگزار مي­شود.

 

باعنايت به مراتب بالا در نظر است تا در سال « اقتصاد مقاومتي- توليد و اشتغال»، توانمندي­هاي مراكز دانشگاهي، پژوهشگاه­ ها، پژوهشكده ­ها، پاركهاي علم و فناوري، مراكز رشد و مراكز تحقيقاتي در قالب دستاوردهاي پژوهشي و فناوري­هاي قابل تجاري­ سازي در نمايشگاه و فن بازار به مخاطبان ذيربط (متقاضيان فناوري، سرمايه­ گذاران ريسك­ پذير و مؤسسات تأمين مالي) ارايه شود.

 

از كليه ذي­نفعان اعم از دانشجويان، پژوهشگران، فناوران، شركت­هاي دانش بنيان، پارك­هاي علم و فناوري و مراكز رشد واحدهاي فناور، مراكز صنعتي، سرمايه­ گذاران، مؤسسات تأمين مالي و سازمان هاي اجرايي براي مشاركت و حضور در فن بازار دعوت بعمل مي­ آيد.

 

به منظور تسهيل ارتباط ستاد نمايشگاه و فن بازار، خواهشمند است ترتيبي اتخاذ فرماييد تا مشخصات و اطلاعات ارتباطي نماينده/ رابط آن مركز مطابق جدول زير تكميل و حداكثر تا تاريخ پنجم مهر 96 به شماره دورنگار 33461531-013 يا نشاني پست الكترونيكي info@techtrade-msrt.ir ارسال گردد.

 

 

 

نام مركز

نام و نام خانوادگي نماينده/ رابط 

شماره تلفن همراه:

شماره دورنگار:

 نشاني پست الكترونيكي

 

 


نكات مهم:

 

1. سامانه ارزيابي فناوري به نشاني: www.Irantechhub.ir جهت ورود اطلاعات دستاوردهاي پژوهش و فناوري جديد، فعال و در دسترس مي­باشد.

 

2. آندسته از پژوهشگران، فناوران و شركت هاي فناور و دانش بنيان كه سال قبل در سامانه ثبت نام نموده و قصد ويرايش يا درج اطلاعات و مستندات جديد را دارند، مي توانند از تاريخ 20 مهر 96 براي ويرايش از طريق سامانه اقدام نمايند.

 

 
تاریخ: 1396/07/10
تعداد بازدید: 97
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات ( 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal