ورود کاربران English
عنوان صفحه
روز جهاني قدس گرامي باد!
روز جهاني قدس گرامي باد!
 
 

بيانيه پارك علم و فناوري گيلان به مناسبت فرارسيدن «روز جهاني قدس»:

 

روح خدا و بنيانگذار جمهوري اسلامي، چه مدبرانه در ماه مبارزه با نفس سركش، روزي را براي مبارزه واقعي براي انتفاضه فلسطين مظلوم بنيان نهاد.

«روز قدس روز حيات اسلام است. روز قدس هشدار به همه‌ ابرقدرت ‌ها است »

امروز جهان اسلام شاهد، فلسطين و مردم مظلومش و يمن، عراق و سوريه و مردم بي پناهش است كه همه روزه مورد هجوم وحشيانه جنايتكارن رژيم صهيونيستي كودك كش و دشمنان اسلام و حاميان آنها قرار مي گيرند. در اين شرايط مدعيان دروغين حقوق بشر و حاميان اصلي رژيم غاصب و سفاك صهيونيستي در سكوتي مرگبار بسر برده و اما ملت آگاه ايران با اميد به وعده الهي و توكل به او، تحت رهبري حضرت آيت الله الظمي امام خامنه‌اي (مدضله‌العالي) با عزمي راسخ و محكم از اسلام ناب محمدي تا بازگرداندن كامل حقوق مردم مظلوم فلسطين و پاك‏‌سازي منطقه از جنايتكاران تروريست، از هيچ تلاش و حمايتي دريغ نخواهد كرد.

مديران و كاركنان پارك علم و فناوري گيلان در آخرين جمعه رمضان المبارك 1438 و در آستانه روز قدس ، به همراه شركت هاي فناور و دانش بنيان مستقر، در كنار آحاد مردم شريف گيلان در راهپيمايي اين روز شركت و ضمن تجديد بيعت با آرمان‌هاي والاي امام راحل(ره)، شهداي مقاومت به ويژه مدافعان حرم و رهبر معظم انقلاب اسلامي، همبستگي و حمايت خود را از مقاومت و پايداري مردم مسلمان و مظلوم فلسطين تا آزادسازي سرزمين قدس شريف اعلام مي نمايند.

تاریخ: 1396/03/06
تعداد بازدید: 13
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات ( 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal